Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Staj Olanakları

 

Kütüphanemize staj için sadece "Bilgi ve Belge Yönetimi" Bölümü öğrencileri başvurabilir.

 

Staj başvuruları Ocak-Mart aylarında alınmakta olup, Staj Başvuru Formu eksiksiz ve doğru doldurularak (bölüm tarafından onaylanmış olmalı) suat.gok@batman.edu.tr e-posta adresine veya elden iletilmesi gerekmektedir.

 

Staj başvurusunda bulunan adaylara e-posta aracılığıyla Nisan ayı sonuna kadar olumlu ya da olumsuz geri bildirim yapılmaktadır.

 

Staj döneminde aynı anda en fazla 3 kişi olmak şartıyla en fazla 6 öğrenci kabul edilir ve staj tarihleri (Temmuz-Ağustos) Daire Başkanlığımızca belirlenir.

 

Staja kabul edilen öğrencilerin, belirlenen staj döneminden en geç iki hafta önce, Bölümleri’ndeki staj koordinatörleri tarafından Daire Başkanlığımıza hitaben yazılan dilekçeleri ile birlikte öğrencinin kütüphanemizde staj yapacağı dönem süresince, öğrenim gördüğü üniversite tarafından sigortalanacağına dair bir yazıyı, kütüphanemiz staj koordinatörüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Staj programına katılan öğrenciler, staj süresince kütüphane bünyesindeki personel için geçerli kurallara (mesai saatleri, genel çalışma kuralları, disiplin vb.) aynen uymak durumundadır.

 

Staj programına ya da genel çalışma kurallarına uyumsuzluk gösteren öğrenciler programdan çıkarılabilir (staj programından çıkarılmış bir öğrencinin yeniden başvurusu kabul edilmemektedir).

 

Staj süresince yemek, ulaşım vb. giderler stajyere aittir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Sorumlu Personel : Suat GÖK İrtibat : 0 488 217 4149  E-Posta Adresi :  suat.gok@batman.edu.tr

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------